5 راز کسب درآمد از اینستاگرام

راز کسب درآمد از اینستاگرام

یکی از روش های کاربردی و متداول در کسب و کار های اینترنتی، درآمد از اینستاگرام می باشد. اما برای افزایش بازدهی از این شبکه اجتماعی، باید با 5 راز کسب درآمد از اینستاگرام آشنا شوید. تا بتوانید موجب رشد و دیده شدن بیزینس تان شوید.

در این مقاله 5 راز مهم برای درآمد زایی از اینستاگرام را برای شما شرح می دهیم. تا با اجرای آنها بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید.

آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

برای موفقیت در هر پلتفرمی باید مطابق با الگوریتم ها و قوانین آن رفتار کنید. تا بتوایند افزایش فروش و درآمد زایی از آن بستر را تجربه نمایید.

شبکه اجتماعی اینستاگرام (Instagram) یکی از محبوب ترین پلتفرم ها محسوب می شود که کسب و کارهای زیادی اقدام به فعالیت در آن می کنند. اما با توجه به کثرت بیزینس های فعال در این شبکه اجتماعی، باید از شیوه ای استفاده نمایید که بتوانید از رقبا خود پیشی گرفته و مشتریان زیادی را جذب پیج خود نمایید. در ادامه 5 روش تضمینی و مهم برای موفقیت در Instagram را به شما معرفی می کنیم.

  • کسب درآمد با تولید محتوا
  • کسب درآمد با تبلیغات
  • کسب درآمد با بازاریابی
  • سیستم فروش
  • برند سازی

5 راز کسب درآمد از اینستاگرام

  • کسب درآمد با تولید محتوا

مهم ترین موضوع برای فعالیت در اینستاگرام، تولید محتوا می باشد. باید محتوایی کاربر پسند و با کیفیت تولید نمایید تا بتوانید تعامل مناسبی را با فالوورهای خود داشته باشید.

به عنوان مثال، قرار دادن عکس های با کیفیت، طراحی گرافیکی و قالب عکس می تواند زیبایی بصری زیادی را به پیج شما دهد.

همچنین قرار دادن استوری های روزانه و دعوت کاربران به ارائه بازخورد و ایجاد تعامل می تواند موجب رشد و افزایش فروش شما شود.

در کپشن نویسی باید قوانین هشتگ گذاری را نیز به درستی رعایت نمایید تا بتوانید از هشتگ ها نیز ورودی جذب کنید.

امروزه تولید محتوای ویدئویی بازدهی بیشتری دارد. پس سعی کنید که با انتشار فیلم و تصویر خود اعتماد سازی کرده تا پیج تان رونق گیرد.

  • کسب درآمد با تبلیغات

یکی دیگر از راز های کسب درآمد از اینستاگرام، تبلیغات می باشد. علاوه بر آنکه می توانید با تبادل و یا تبلیغات سایر پیج ها، موجب افزایش درآمد خود شوید؛ از این راه نیز می توانید فالور بیشتری را نیز جذب پیج تان نمایید.

پیشنهاد می کنیم پیج خود را پابلیک کرده تا افراد بتوانند در لحظه وارد پیج تان شوند. زیرا در صورتی که نیاز به ارسال رکوئست برای فالو کردن تان داشته باشند؛ افراد زیادی منصرف شده و یا بعد از اکسپت شدن، دیگر اشتیاق جستجو در پیج تان و خرید را از دست می دهند. اما به افراد مطمئنی درخواست تبلیغات دهید تا فالور فیک به پیج تان اضافه نکنند.

همچنین برای تبلیغات با توجه به پتانسیل پیج تان اقدام به هزینه نمایید. به عنوان مثال زمانی که تازه بیزینسی را راه اندازی کرده اید؛ طبیعتا معرفی صفحه تان توسط فردی که فالور میلیونی دارد، می تواند سیل عظیمی از فالور را برای شما به ارمغان بیاورد؛ در حالی که شما توانایی پاسخگویی و ارتباط با تعداد زیادی مشتری را ندارید. پس موجب می شود که شما هزینه گزافی را پرداخت نمایید اما بازدهی لازم را به دلیل نوپا بودن کسب و کارتان نداشته باشید.

5 راز کسب درآمد از اینستاگرام

  • کسب درآمد با بازاریابی

برای آنکه بتوانید از تبلیغات بازدهی لازم را کسب نمایید؛ باید استراتژی های توسعه کسب و کار و بازاربابی مناسبی را نیز طراحی نمایید. که برای این منظور نیاز به متخصصین ماهر در این بخش دارید. زیرا بازاربابی های سنتی در فضای آنلاین پاسخ نیاز مشتریان را نمی دهد. پس باید از شیوه های نوین و جدید استفاده نمایید.

  • سیستم فروش

طراحی سیستم فروش نیز یکی از روش های راز کسب درامد از اینستاگرام می باشد. که باید سیستمی مناسب طراحی شود تا مشتریان راحت بوده و رضایت آنها جلب شود.

  • برندسازی

موضوعی که در کسب و کارها بسیار مهم است؛ برندسازی می باشد. باید به گونه ای برندسازی نمایید که بعد از گذشت مدتی برند و نام کسب و کارتان برای تان جذب مشتری نماید و دیگر نیاز به تبلیغات گسترده نداشته باشید.

کلام آخر

در این مقاله 5 راز کسب درآمد از اینستاگرام را به شما معرفی کردیم. تا با پیاده سازی آنها بتوانید موجب افزایش فروش و ارتقا بیزینس تان شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *