ABOUT ME
درباره من

خلاصه شده کتاب درباره من شامل چندین خاطره می شود؛
بخش زیادی از این خاطرات شکست است که آنها را فقط تجربه کرده ام
و بخش کمتر ی از آنها لذت پیروزی است که آنها را با شما به اشتراک می گذارم

 

“ما توانستیم با قدرت مذاکره، انسان هایی که خود بالایی داشتند و در یک تیم نمیگنجیدند را در یک تیم بگنجانیم!”
یکی از نقاط قوت ما در خدمتی که به شما ارائه میدهیم، نگهداشتن نیروهای قدرتمندی است که شما را ترک کرده اند.

در طی یکی دو سال گذشته به واسطه تجربه همزیستی با افرادی بزرگ و خوش فکر متوجه شدم که عناوین و مدارک یک فرد اهمیت چندانی ندارند. اینکه من کدام دانشگاه درس خوندم و یا تابلوهایی که از مدارک متنوع خودم بر دیوار اتاق میزنم چه تعداد است هیچ ارتباطی ندارد به اینکه چه کمکی میتونم به اطرافیان خودم بکنم و یا اینکه چه تاثیری میتوانم روی آنها بگذارم. معتقدم به زودی مدرک گرایی کنار می رود و تاثیری که افراد میتوانند در سیستم ها و روی آدم ها بگذارند مطرح می شود.

با تمام اینها برای دوستانی که علاقه مند هستند درباره من بیشتر بدانند به چند موردی که شاید معرف گذشته من باشد اشاره میکنم و بعد به بعضی از تجربیات موفق خودم اشاره میکنم.

  •  کوچ و مشاور کسب و کار با مدرک کوچ حرفه ای PCC مورد تایید فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF
  • دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه تهران
  • دانشجوی DBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
  • مدیریت کسب و کار شخصی گالری طلای آرامه
  • اجرای بیش از 20 پروژه مشاوره مدیریت موفق در صنایع مختلف با هدف سیستم سازی و افزایش فروش

تجربه‌های اجرایی

گالری طلای آرامه

کسب و کاری که جوانه آن سال 90 توسط همسر عزیزم رویید و از سال 97 تصمیم گرفتیم که ریشه های آن را قوی کنیم تا به درختی پر بار تبدیل شود. این شد که این کسب و کار یک نفره به فاز توسعه ورود کرد و تا به امروز با شتابی قابل توجه رشد کرده و خداروشکر به بار نشست. در حال حاضر گالری آرامه یک فروشگاه حضوری در مرکز خرید اپال و پیج اینستاگرام و وبسایت فعال دارد و در کنار اینها در آکادمی آرامه من و همسرم به هنرجویان علاقه مند، راه اندازی این کسب وکار را آموزش می دهیم. 

ارامه گالری
موت با ما

موت با ما

موت باما بیش از 10 سال پیش توسط خواهر عزیزم آزاده اسماعیلی در صنعت زیبایی ایجاد شد که در حال حاضر با دو شعبه در تهران و دو بیزینس مدل فعالیت دارد. اولی که مرکز تخصصی مو هست و کلیه خدمات مربوط به موی خانم ها رو ارائه میدهد و دومی آکادمی موت باما هست که دوره های آموزشی برگزار میکند. در طول چند سال اخیر در حوزه مارکتینگ و فروش افتخار ارائه مشاوره و اجرای پروژه هایی از قبیل تولید محتوا، تبلیغات، طراحی سایت و کمپین های فروش برای این برند داشتم که همچنان ادامه دارد.

مبیس فیت

این برند در حوزه ورزش در سال 1400 با اتکا به برند شخصی مبینا سلیم پور ایجاد شد و من به عنوان مشاور و استراتژیست در کنار او هستم. برگزاری دوره های گوناگون ورزشی و فروش محصولات ورزشی، دو بیزینس مدل این برند هستند. از جمله اقدامات صورت گرفته در این پروژه طراحی هویت بصری، طراحی دوره های آموزشی، طراحی سایت، تولید محتوا، تبلیغات در سوشال مدیا و طراحی و اجرای کمپین های فروش میتوان اشاره کرد.

مبیس فیت

آکادمی تاک تیک (EMC  سابق)

این پروژه در سال 1400 همزمان با تولد برند EMC با هدف مشارکت در طراحی محصول آموزشی به نام کوچینگ، منتوررینگ مهندسی شروع شد و با تدریس برخی مباحث در دوره و اجرای کمپین فروش و رونمایی محصول به مدت شش ماه ادامه یافت و در حال حاضر با نام آکادمی TalkTik در حال ادامه فعالیت می باشد.

وین شیک

کارخانه پروفیل سازی وین شیک

در سال 1400 پروژه سیستم سازی کسب و کار و کوچینگ اجرایی در کارخانه پروفیل سازی و در و پنجره سازی با دو برند آلوم شیک و وین شیک شروع شد و به مدت یک سال انجام شد. که فعالیت های منابع انسانی و ایجاد ساختارهای سازمانی از قبیل طراحی چارت سازمانی، جذب و استخدام، شرخ شغل نویسی و فرآیند نویسی صورت گرفت و در فاز بعد اصلاح ساختارهای مالی در دست اقدام است.

ibc

مرکز بیزینس کوچینگ ایران IBC

در سال 1400 افتخار همکاری با تیم IBC را داشتم که پروژه طراحی و اجرای اولین کمپین فروش محصول آموزشی آنلاین بود. در این پروژه اقداماتی از قبیل آموزش تیم فروش، آماده سازی بسترهای آنلاین جهت ورود به کمپین و معرفی و فروش محصول، تولید محتوای کمپین، طراحی استراتژی های فروش و اجرای آنها در طول کمپین صورت گرفته است.

مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک آبی 

از اسفند 1400 به مدت 7 ماه به عنوان مدیر مدرسه شاپرک وظیفه بازطراحی و اجرای فرآیندهای مارکتینگ و فروش این کسب و کار آموزشی را بر عهده داشتم که اقداماتی بسیار در راستای ایجاد و بهینه سازی ابزارهای بازاریابی دوره، طراحی سایت، تبلیغات سوشال مدیا، برگزاری وبینارهای متعدد و بهبود مدل های فروش صورت گرفت.

ارش اسماعیلی

تیم بیزینس کوچینگ آرش اسماعیلی

در سال 99 با پیدایش پاندمی و شرایط قرنطینه برگزاری دوره های آموزشی حضوری در صنعت آموزش با مشکل روبه رو شد. به همین خاطر در طول این سال با هدف کمک به کسب و کارها، دوره غیرحضوری بیزینس کوچینگ جهت آموزش مهارت های کوچینگ و دانش کسب و کار به مدیران ارائه شد که بعد از قرنطینه نیز با دورهمی های حضوری پایان یافت.

ماهان تیموری

موسسه ماهان تیموری

بعد از 10 سال فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری در سال 97 با ورود به مجموعه ماهان تیموری در سمت سرپرست فروش وارد صنعت آموزش شدم و در ادامه در سال 98 به عنوان مدیر فروش تجربه اجرای کمپین های فروش را داشتم و در همان سال افتخار این را داشتم تا در دوره حضوری بیزینس کوچینگ MBC با موضوع تحلیل کسب و کار و آموزش ابزار بیزینس مدل کنوس تدریس کنم.

ماهان تیموری
خانهدرباره منخدماتمقالات