مارکتینگ و  فروش

آیا  فروش چند برابری با شرایط یکسان بازار امکان پذیر است ؟

در پاسخ خیلی صریح میتونم بگم:

" اینجا برای خلق فروش چند برابری ایجاد شده!

اعتقاد دارم در تمام کسب و کارهای کوچک و متوسط امکان افزایش فروش از 2 برابر تا چند ده برابر وجود دارد، فقط موضوع سر آن است که رهبر آن کسب و کار این را بپذیرد یا نه!

این درسته که برای فروش خوب، باید ارتباطات خوب بسازی و حفظشون کنی!

ولی به نظرم فروش عالی، نتیجه شنیدن و فهمیدن عمیق آدم هاست نه صرفا برقراری ارتباط. هنر فروش یک نوعی از تعامل با آدم های متفاوت بر اساس رفتارهاست. یادمه وقتی مستقیما کار فروش رو انجام میدادم سعی میکردم عمیقا خودم رو به جای مشتری بذارم و درک کنم که چطور این محصول بهم کمک میکنه.

نوع نگاه ما به دنیای مارکتینگ و فروش، نوع عملکردهای ما در بازار برای حفظ و ارتقای برند و در آخر میزان موفقیت برند ما را تعیین میکند.

همه کسب و کارها به نوعی دنبال افزایش فروش هستند. حتی وقتی هدف شما، خدمت به خلق و کمک به بشریت است، فقط در صورتی موفق می شوید که محصول و خدمتتان را به تعداد آدم های بیشتری ارائه دهید و البته این امر بصورت مدوام تکرار شود. اگر دقت کنید تنها علت موفقیت کسب و کارهای مطرح همین است!

در تمام کتاب ها، مقالات و دوره های آموزشی مربوط به فروش میتوان قیف معروف فروش را دید که البته به آن قیف بازاریابی نیز می گویند. درک کردن قیف فروش و مراحل آن در هر مارکت، لازمه ارائه استراتژی های برنده مارکتینگ و فروش در آن مارکت است. و البته که اجرای دقیق و نتیجه بخش این طرح ها و استراتژی های نیازمند تجربه مشابه و تحلیل نتایج قبلی است و به همین خاطر متخصصین مارکتینگ و فروش برای صاحبان کسب و کارهایی که اهمیت این موضوع را می دانند، ارزشمند هستند.

با توجه به علاقه زیادی که همیشه در حیطه مارکتینگ و فروش دارم، باعث شده از ابتدا در شغل های متنوعی از بازاریاب و کارشناس فروش گرفته تا مدیریت فروش تیم های فروش در صنایع مختلف تجربه کسب کنم و امروز  به عنوان طراح و استراتژیست کمپین های مارکتینگ و کمپین های فروش در کنار برخی از برندها تلاش هایی نو را پیاده سازی کنیم.

برخی از خدماتی که  تیم ما در این حوزه به کسب و کارها ارائه میدهد به شرح زیر است:

عارضه یابی دو بخش بازاریابی و فروش کسب و کار و ارائه نقشه اجرایی جهت احیا و توسعه

ایجاد و فعال سازی واحدهای بازاریابی و فروش برای کسب و کارهای تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی

ارائه استراتژی های بازاریابی آنلاین و اجرای آن ها شامل طراحی سایت، سئو و تبلیغات در فضای وب و همچنین خدمات سوشال مدیا شامل تولید محتوا و تبلیغات

طراحی و اجرای کمپین های فروش بعد از بررسی و امکان سنجی

مشاوره و آموزش به تیم های فروش و مدیران فروش

امکانی فراهم شده تا شما با تکمیل یک فرم ارزیابی و بیان کردن چالش های خود در این حوزه، بعد از بررسی افراد تیم، امکان ارائه خدمت به شما بررسی شود و نتیجه ارزیابی توسط تیم مشاورین به شما ارائه گردد. برای استفاده از پتانسیل های فروش کسب و کارتان و دریافت پیشنهاد ما، همین الان فرم را تکمیل کنید.

پرسشنامه مارکتینگ و فروش

مرحله 1 از 19

پرسشنامه زیر جهت ارزیابی وضعیت واحد بازاریابی و فروش کسب و کار شما طراحی شده تا با شناخت دقیق، همکاران ما اطلاعات را بررسی کرده و برای ارائه راه حل، پیشنهاد خود را ارائه دهیم.

خانهدرباره منخدماتمقالات